Slide Sizs Puzzle Halısı Puzzle'ınızı üzerinde yapın, sonra sarın saklasın. Devam etmek istediğiniz zaman açıp kaldığınız yerden hiç bir bozulma olmadan devam edin Kamboç Çanta Şık ve Kullanışlı çantası ile gittiğiniz heryerde Organik %100 Organik ve sağlıklı ürün kullanılmıştır, kanserojen madde içermez Ücretsiz Kargo Garantili Ürün İade Garantisi

Puzzle Seviyoruz

Puzzle yaparken geçen zaman, odaklanmak, sakinleşmek ve zorluğuyla orantılı başarı hissi paha biçilmez. Özellikle çok parçalı olanların zahmetini sıkıntısını ortadan kaldırmak için size bu işlevli ürünü Sizs Puzzle Halısını sunuyoruz.

 • Gerekli

  Her Puzzle severin evinde bulunması gereken bir ürün.

 • Kaliteli

  Piyasadaki benzer ürünlerden çok daha kaliteli.

 • Ücretsiz Kargo

  Siparişiniz aynı gün işlenip MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderilir.

 • Ürün Yorumları

  • Merhaba Elif hanım; Puzzle yarım kaldığında halıyı beraberinde gelen sarma rulosunun etrafına sarıyorsunuz ve tüm parçalar asla hareket etmeyecek bir şekilde sıkışmış oluyor. Ruloyu tekrar açtığınızda tüm parçaları bıraktığınız yerde sabit bir şekilde buluyorsunuz. Kısacası hayır bozulma olmuyor.

   heArt

  • Her yerde 6000 lik için aradım ama bulamadım. Üretici oldukları için rica ettim ve uygun boyutlarda hazırlayıp gönderdiler. Çok teşekkürler

   Banu Dereyurt

  • Yıllardır puzzle yapıyorum ama hep mukavva üstüne yapardım bu sefer yaptığım puzzle boyut olarak farklıydı mukavvaya sığmadı bu yüzden puzzle halısı aramaya başladım. O kadar çok siteye ve markaya baktım ve hepsi de o kadar pahalı ki vazgeçmiştim. Erkek arkadaşım ise bu siteyi buldu güvenli mi değil mi diye emin olamazken yorumlara güvenerek pazar gecesi aldım, salı sabahı elimdeydi. Hep bu siteden uygun fiyatla alışveriş yaptığım için mutluyum hem de yıllardır mukavva ile yaşadığım çile boşaymış. Eğer benim gibi oda oda dolaşıyorsanız bu harika bir buluş.

   demirci_naz

  • Puzzle halım çok kısa bir süre içinde elime ulaştı ve çok güzel. Kapaklarının kırık gelmesine rağmen tekrar gönderdiler. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Tebrikler

   İrem

  • Mükemmeller gerçekten hem fiyata göre çok iyi ürün sunuyorlar hem de kargoları inanılmaz hızlı sipariş verdikten 1 gün sonra ürün elime ulaştı. Uzun süredir sıkıntı yaşamadan yaptığın en iyi online alışverişti çok teşekkür ederim.

   Pınar Zor

  • Dün sipariş verdim bugün elime aldım ürünü şaşırdım gerçekten. Hem paketleme harika hem de ürün tanıtım videosundakinin aynısı. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.

   Miray

Nasıl Kullanılır

Simer SipahioğluAnasayfa